Warsztaty

Prowadzę warsztaty, kursy i programy rozwojowe stacjonarne i online.

  • „Moja siła, moja moc” – holistyczny program rozwojowy (obejmujący pracę z Umysłem, Ciałem i Działaniem). Skierowany do kobiet, które chcą odzyskać kontakt z własną mocą, by budować życie w zgodzie ze sobą. Czują się przemęczone, mają dość ciągłych wyrzutów sumienia, że nie są wystarczająco dobre. Chcą w końcu zadbać o siebie, czuć więcej pewności, radości i spełnienia.
  • „Ja i moje życie – empatyczne spotkania o tym, co ważne” – cykl warsztatów stacjonarnych lub online, podczas których przyglądamy się najważniejszym obszarom naszego życia: relacji z samą sobą, rodzicami, partnerem/-ką, dzieckiem, przyjaciółmi, pracą i naszymi marzeniami.
  • „Dobre Relacje – jak się porozumieć ze sobą i z innymi” – pojedynczy warsztat lub cykl warsztatów oparty na Porozumieniu bez Przemocy M. Rosenberga jako kompendium wiedzy i ćwiczeń dotyczących tej metody.
  • „Relacje w rodzinie – co je wzmacnia, a co osłabia?” – cykl warsztatów na temat tego, jak się porozumiewać w rodzinie, budować relacje i dbać o siebie.
  • „Zadbaj o siebie, Rodzicu!” – 3 spotkania warsztatowe przybliżające temat dbania o siebie w kontekście Umysłu, Ciała i Działania.
  • „Moje udane życie zawodowe” – cykl 6 spotkań pozwalający przyjrzeć się naszej obecnej i dotychczasowej drodze zawodowej i temu, co chcemy zmienić, podczas którego układamy konkretny plan działania i wsparcia.
  • „Marzenia do spełnienia!” – warsztat pokazujący, o co chodzi w spełnianiu marzeń, jak to robić i jak wytrwać na drodze do celu.

Opinie moich klientek

Do Oli trafiłam z polecenia… To polecenie to był strzał w 10. (…) duże zmiany w komforcie mojego dzisiejszego życia zawdzięczam właśnie m.in Oli. Jej empatia, ciepły głos, dobór ćwiczeń i uważność podczas wszystkich zajęć, w jakich miałam przyjemność uczestniczyć pomagają dotrzeć do najbardziej „zablokowanych” emocji i potrzeb. To jak „głęboko” wejdziemy w pracę z Olą zależy od nas samych. Ja przez te wszystkie miesiące zaufałam Oli na tyle by otworzyć się w 100%. Momentami to była trudna praca, wylałam dużo łez, ale zdecydowanie było warto. Przez cały ten czas czułam wsparcie, zrozumienie i empatię. Miałam okazję uczestniczyć w cyklach comiesięcznych warsztatów o tym co ważne, w warsztatach online związanych z pracą zawodową, w coachingu 1:1. Każde z tych spotkań były inne, ale tak samo wartościowe… Coraz bardziej rozumiem, znam, akceptuję i kocham siebie za to kim jestem. Chcę się dalej rozwijać i dążyć do wyznaczonych sobie celów… coraz częściej zamiast strachu i chęci wycofania się, czuję ekscytację i wiarę w to, że to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Dziękuję z całego serca Olu”. Ola, dziękuję szczerze – jesteś jedną z osób, które pomogły mi w tym ważnym roku w mojej drodze do nowego, bardziej świadomego życia. Bliżej siebie, swoich emocji i ludzi – tak szczerze w znaczących relacjach. Dziękuję!

Marta K.

Wspierała mnie Twoja ogromna uważność (…), wiedza, którą posiadasz i potrafisz się nią dzielić w sposób bardzo przystępny. Bardzo fajne materiały – treściwe, przejrzyste. Odniosłam wrażenie, że NVC to treść Twojego codziennego życia nie tylko na kursie. Czas wykorzystany maksymalnie. Duża empatia, akceptacja dla innych. Bezpieczna i przyjemna atmosfera.

Aleksandra K.

Ola jest spokojnym, słuchającym przewodnikiem w tematach, które warto zgłębiać. Potrafi słuchać, nie ocenia, cierpliwie rozjaśnia wątpliwe kwestie. Nazwa pracowni „Empath” doskonale oddaje to, jakim Ola jest człowiekiem – przekona się o tym każdy, kto zechce uczestniczyć w warsztatach Oli, do czego z serca zachęcam 🙂.

Natalia K.

Jest mi smutno, że te warsztaty się już zakończyły. Z niecierpliwością czekam na nasze kolejne spotkania🤩Bardzo cieszę się, że Cię poznałam. Miałam szansę uczestniczyć w wielu wartościowych spotkaniach, które stanęły na drodze do mojej przemiany i do świadomego życia oraz budowania relacji. Jeszcze raz serdecznie dziękuję 🥰.

Alina M.

Olu, bardzo podobają mi się Twoje warsztaty. Myślę, że udział w różnych to potwierdza. Ciekawe i jasne ujęcie tematu. Przejrzyste prezentacje lub flipy. Doceniam otwartość na pytania. Super kontakt na Facebooku i możliwość komunikacji przez messenger. Podoba mi się, że nie ograniczasz się tylko do Marshalla Rosenberga, choć wiadomo, że zajęcia oparte są głównie na jego metodzie, ale pojawili się też Brene Brown, Katie Byron, Hellinger.

Magda S.

Profesjonalne wsparcie na każdej płaszczyźnie życia. Magiczny głos, spokój i budujące rozmowy – mogłabym rozmawiać godzinami… zawsze pozytywna, zawsze na czas, zawsze pomocna. Dziękuje Pani Trener.

Justyna L.